اطلاعات کوالالامپور
کشور مالزی
دین اسلام - مسیحی
جمعیت 1900000
زبان رسمی مالایی
آب و هوا گرم وشرجی
میانگین دما 25
سطح قیمت ارزان

تور ارزان مالزی یا همان تور ارزان کوالالامپور بصورت تکی یا ترکیبی با سایر شهر های مالزی یا حتی کشور های نزدیک مالزی همچون سنگاپور نقش عمده ای در کسب و کار و زندگی مردم این کشور دارد و درآمدزا ترین شغل برای مردم جذب گردشگر و تورگردی و سفر و تفریح در مالزی است. بعضی شهرها همچون کوالالامپور بسیار شبک و مدرن و بعضی از شهرهایش همچون لنکاوی و پنانگ دارای طبیعت سرسبز و مناسب برای گردش در آن.

كوالالامپور پايتخت مالزي ، در ضلع غربي خليج مالزي واقع شده و مساحت آن حدود 243 كيلومتر مربع است و از سواحل درياي مالزي 35 كيلومتر فاصله دارد . تورهای ارزان کوالالامپور بصورت ترکیبی با لنکاوی و پنانگ بسیار پرطرفدار هستند.

كوالالامپور در سال 1972 ميلادي به عنوان پايتخت مالزي معرفي شده و در سال 1974 بعنوان شهر حكومتي در نظر گرفته شده است . شهر كوالالامپور از سال 1800 كه در حد فاصل رودخانههاي Klang و Gombak قرار داشته ، شناسايي شده و آن تاريخ گسترش زيادي داشته است . شهر كوالالامپور همچنين مركز و قطب اصلي فعاليتهاي اقتصادي ، بازرگاني ، مالي ، كارخانجات ، حمل و نقل و تكنولوژي و توريسم مي باشد .

 

كوالالامپور مركز بازرگاني كشور بوده و با زيبايي هاي خاص خود و مشهورش و آثار تاريخي و ساختمانهاي فرهنگي اوقات فراغت تمام شبانه روز شما را پر مي كند. تور های لوکس و لاکچری مالزی و به خصوص کوالالامپور زبانزد خاص و عام بوده و با جاذبه های گردشگری معروف خود همانند استخرهای لوکس بر بالای برج های چندصد طبفه در بین سایر تورهای جهانی می درخشد.