اطلاعات کوش آداسی
کشور ترکیه
دین اسلام
جمعیت 0
زبان رسمی ترکی
آب و هوا معتدل
میانگین دما 0
سطح قیمت ارزان

تور ارزان کوش آداسی

تور کوش آداسی ارزان خیلی کم گیر میاید. البته در فصل مناسب مثلا پاییز این قیمت بسیار افت می کند و ارزان می شود. تمام تلاش ما این است که ارزان ترین نرخ تور کوشاداسی را برای شما عزیزان تهیه کنیم. در این صفحه می توانید به بخش تورهای کوش آداسی و هتل ها و جاذبه های گردشگری و بازارها و رستوران های کوشآداسی دسترسی داشته باشید. تور کوش آداسی هتل آکوا فانتزی یکی از نمونه های تورهای لوکس و لاکچری در ترکیه و کلا جهان است. قیمت های مارا مقایسه کنید!

کوش آداسی یا جزیره پرنده در 71 کیلومتری شهر ستان مرکزی استان آیدین و در نوار ساحلی منطقه اژه واقع گردیده است. این شهرستان که از شمال با سلجوق و پاموجاک و از جنوب با شبه جزیره دیلک همسایه است در کانون مراکز مهم گردشگری از جمله ازمیر ،افس ،مریم آنا، ملیت ،دیدیم پاموک ، کاله ، مارماریس و بودروم قرار دارد. بندر کوش آداسی به علت نزدیکی با جزیره یونانی ساموس برای گردشگران که به ترکیه مسافرت می کنند از جذابیت خاصی برخوردار است و تور ارزان کوش آداسی را در خود پذیرا می شود.

 


در گوش آداسی 2 اسکله مخصوص کشتی های توریستی و یک بندر قایق های تفریحی با ظرفیت 650 قایق وجود دارد. از بندر کوش آداسی در ماه های بهار و تابستان سفرهای منظم با قایق های موتوری به جزیره یونانی ساموس برگزار می شود. این سفر ها در ماه های زمستان به صورت چارتر انجام می گیرد. 

در ادامه به چند مورد از بازارهای خرید کوش آداسی و هتل ها و رستوران های کوش آداسی و همچنین تور ارزان قیمت کوش آداسی  قدیمی و گذشته و جاذبه های گردشگری و توریستی کوش آداسی را مرور می کنیم.

پس از مشاهده قیمت های تور کوش آداسی و مقایسه آنان با دیگر آژانس ها می توانید از طریق وب سایت ما آن را رزرو کرده یا با شماره تلفن پنج رقمی 42059 از تهران با ما تماس بگیرید. منتظر شما هستیم.